Promocja w internecie

Promowanie strony przez blog

Do niedawna prowadzenie bloga było zarezerwowane tylko dla osób, które chciały tworzyć swojego rodzaju pamiętnik, dzielić się swoimi przemyśleniami lub radami. Obecnie zmieniła się perspektywa. Wiele firm prowadzi blog jako formę prezentowania ostatnich realizacji projektów. W blogu można na bieżąco dzielić się dokonaniami firmy lub kreować wizerunek marki. Kolejną ważną zaletą bloga jest jego duży wpływ na pozycję strony w internecie. Dobrze prowadzony blog wpłynie bardzo pozytywnie na pozycje strony w wynikach wyszukiwania

Zalety prowadzenia bloga:

  • możliwość prezentowania sukcesów firmy,
  • stworzenie bogatego portfolio,
  • wartościowe artykuły ukazują firmę jako rzetelną i kompetentną,
  • blog dobrze wpływa na pozycję strony w internecie

Strona firmowa połączona z blogiem

Sam blog, bez klasycznej strony firmowej nie spełni swojego zadania. Warto wdrożyć pełną stronę internetową ze standardowymi zakładkami a do tego dołożyć zakładkę blogową w której na bieżąca będziemy prezentować najnowsze realizacje naszej firmy.Profesjonalna strona internetowa .

Jeśli blog to tylko na WordPress

WordPress powstał z myślą o blogowaniu. Ta platforma pierwotnie miała głównie takie przeznaczenie. CMS WordPressa posiada wbudowane narzędzie do łatwego pisania artykułów, komentowania oraz organizowania wpisów w kategorie oraz tagi. Obecnie nie ma lepszej platformy do tego typu zadań.


Masz Pytania?

Zadzwoń do mnie!